Mūsu komanda

Nodibinājuma “Creativity Lab” apvieno profesionāļu komandu, kuru mērķis ir sniegt savas zināšanas un prasmes pakalpojumu sniegšanai kultūras un radošo industriju jomā.

Līva Stūrmane

līdzdibinātāja/ valdes priekšsēdētāja/ vadītāja

Līva ir pieredzējusi nevalstisko organizāciju darba un vadības speciāliste, kuras galvenās jomas ir uzņēmējdarbības attīstība,  radošās industrijas un inovācijas. Līva ir arī Iniciatīvas “radi!” projektu vadītāja un aktīvi iesaistās radošās industrijas attīstībā Latvijā kopš 2017. gada. Viņai ir pieredze konferenču moderēšanā, kā arī rīkošanā un viņa ir ieguvusi maģistra grādu politikas zinātnē Latvijas Universitātē.

Ragnar Siil

līdzdibinātājs/ eksperts

Ragnārs ir starptautiski atzīts kultūrpolitikas un radošās ekonomikas eksperts. Viņš ir sniedzis konsultācijas kultūrpolitiku un radošās ekonomikas stratēģiju izstrādē daudzās valstīs visā pasaulē. Ragnars ir bijušais Kultūras ministrijas Mākslas departamenta viceģenerāldirektors, ES Austrumu partnerības kultūras jomas augstākā eksperts, kā arī vairāku Eiropas darba grupu loceklis un priekšsēdētājs. Viņš ir Igaunijas debatēšanas meistars un Publiskās izpildes akadēmijas dibinātājs. Ragnara doktora studijas ir vērstas uz radošo pilsētu attīstību.

Anna Pavlina

projektu vadītāja

Annai ir ilgu gadu pieredze Eiropas Savienības fondu administrēšanas, projektu vadīšanas un finanšu analīzes jomā. Anna ir bijusi iesaistīta vairāku pētījumu izstrādē, kā arī ir izstrādājusi un vadījusi dažāda mēroga projektus, t.sk., arī starptautiskos projektus. Annas interese ir kultūrvides un pilsētvides attīstība, kā arī jaunatnes joma.

Vita Brakovska

projektu vadītāja

Vitai Brakovskai ir intensīva apmācību un interaktīvu pasākumu vadīšanas pieredze tehnoloģiju un jaunu
produktu izstrādes, pārmaiņu vadības un cilvēkresursu attīstības jomā. Vitas kompetenču pamatā ir
maģistra grāds uzņēmējdarbībā, studijas doktorantūrā (inženierzinātnes) un praktiska pieredze inovāciju politikas ieviešanā, publiskajā (tajā skaitā NVO) un privātajā sektorā. 15 gadu laikā izstrādāts saturs un vadīti vairāk kā 1800 pasākumi (vieslekcijas, semināri, domnīcas, sabiedriskās apspriešanas, hakatoni u.c.), kuru mērķauditorija ir iedzīvotāji, uzņēmēji, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, kultūras un radošās industrijas, izglītības sektora pārstāvji, kā arī seniori un dažāda vecuma grupu jaunieši.